Úvodní strana         Leštění světel         Leštění automobilů         Fotogalerie         Ceník služeb         Kontakt              Facebook

Leštění plastových světlometů

  Dnes již většina výrobců automobilů preferuje na své automobily montáž plastových - polykarbonátových předních světlometů. Hlavní přínos je v nižší hmotnosti, levnější výrobě, větší bezpečnosti, větší designové variabilitě a především v podstatně lepší svítivosti oproti skleněným světlometům. Světlomety s čirou optikou umožňují výrobcům zakomponovat klasické halogenové žárovky, xenonové výbojky, LEDky a v poslední řadě i laserové světlomety, případně kombinaci těchto světelných zdrojů.

  Jde však o plast, který mnohem méně odolává běžným provozním podmínkám, kartáčovým myčkám, UV záření, teplu, celodennímu povinnému svícení, odlétajícím kamínkům, prachu a střídajícím se povětrnostním vlivům. Důsledkem toho je většinou matný - zoxidovaný, zažloutlý povrch, který nelze v běžných domácích podmínkách ničím odstranit.

Světla před leštěním

  My se přímo specializujeme na renovaci jednotlivých světel i celých sad světlometů, bočních blinkrů, zadních svítilen, a dalších.
V našich možnostech je navrácení původního vzhledu Vašim světlometům a především jejich hlavní funkci - svícení.
  Jsme vybaveni profesionální technikou a přípravky od celosvětově známých společností Auto Finesse, Meguiar´s, Gyeon a 3M které se specializují na autokosmetiku a přípravky na renovaci a údržbu automobilů.

Auto Finesse       Meguiar´s since 1901          GYEON

  Kdy renovovat plastová světla?

   Máte pocit, že Vaše světla nesvítí dostatečně?
   Jsou světla na Vašem automobilu matná, zažloutlá, poškrábaná?
   Nechcete riskovat nepříjemnosti při STK či silniční kontrole?
   Neprošlo Vaše auto STK či běžnou silniční kontrolou?
   Nelíbí se Vám zašlá světla?
   Chcete mít světla jako nová, ale nechtějí se Vám kupovat nová - drahá?
   Chcete dobře vidět i za tmy?
   Po nehodě máte jedno světlo nové a druhé zašlé?

Porovníní svítivosti zašlých a vyleštěných světlometů Škoda Fabia

Rozdíl svítivosti zašlých a následně vyleštěných světel Škoda Fabia první generace.
  Kresba od vyleštěných světlometů (vpravo) je o poznání ostřejší než u zašlých. Celkově se zvýšila svítivost, dosvit a je také více osvětlená vozovka. Zašlé světlomety také lámou světlo více směrem nahoru, což může způsobit oslnění protijedoucích řidičů.

  Postup při renovaci světel

  Naše technologie a postupy na renovaci světel Vám umožní ušetřit čas a peníze za demontáž a montáž světel. Vše se odehrává přímo na Vašem voze bez nutnosti cokoliv demontovat.
  Základem úspěchu tohoto postupu je zakrytí laku kolem světlometů, aby nedošlo k jeho poškození. Následně se světlomety přebrousí, aby se odstranila zoxidovaná horní vrstva plastu a poté se finální vyleštění provede speciální leštící pastou a kotoučem. Aby byl efekt trvalý, nanáší se na vyleštěné světlomety ochranná UV vrstva.

  Ceník rozleštění (renovace) světlometů

  Cena za rozleštění (renovaci) jednoho světlometu se pohybuje od 450 Kč do 550 Kč dle náročnosti, rozsahu poškození a velikosti světlometu. Zadní svítilny 200 Kč - 300 Kč za kus. Boční blinkry a mlhovky, motocyklové štíty a světla dle dohody.

Světla před leštěnímSvětla po broušení a leštění

  Leštění světlometů děláme i na počkání

  Renovace obou předních světel většinou zabere 1 až 1,5 hodiny u běžných automobilů. Umožníme Vám celý proces renovace Vašich světel sledovat a na vlastní oči se přesvědčit, jaký je rozdíl mezi svítivostí zašlých světlometů a svítivostí světlometů, které byly renovovány profesionálními přípravky.

Světla po broušení a leštění

  Leštění světlometů přímo u zákazníka

  Víme, že Váš čas je drahý a proto Vám nabízíme také možnost renovace Vašich světel přímo u Vás. Nemusíte nikam jezdit, my přijedeme za Vámi. Ušetříte čas a náklady na pohonné hmoty.
  Tuto službu je možné dohodnout pro území hl.m. Prahy a celé Střední Čechy. Příplatková cena za mobilní služby je 7 Kč/km.

  Na vyleštěné světlomety poskytujeme záruku 2 roky.
Tagy: Rozleštění světel, renovace světel, leštění světel, světlomety, světla, plastová světla, oprava světlometů parabol, leštění plastů, leštění světel Praha 4, Praha 12, Modřany
Libuš, Komořany, Braník, Leštění světel Střední Čechy, Kolín, Rataje nad Sázavou, Uhlířské Janovice, Kutná Hora, Škoda Fabia Octavia Superb,
Ford Focus Mondeo, VW Volkswagen, Golf Bora Passat, BMW, Chrysler, Chevrolet, Daewoo, Dodge, Audi, Seat, Saab, Ferrari, Porsche, Hyundai Getz,
Toyota Yaris, Opel Vectra Astra Fiesta Focus, Meguiar´s, Meguiars, 3M, rozlesteni svetel
čištění světel, repase, regenerace, oživení, refresh, rekultivace, revitalizace, zprůhlednění, sanace, nablýskání, vyčištění, znovuoživení, údržba
na začátek stránky

All right reserved. Tau-Servis 2014